Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Бубони, помпони

Фільтр
Колір
Візерунок
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Слово «Помпон» з'явилося шляхом схрещування кількох французьких слів: «Чудове» та «Урочисте», що цілком відображає суть та призначення цих виробів. Маленькі та великі кульки, виготовлені з хутра, здебільшого прикрашали вбрання вельмож епохи Відродження, символізуючи їх достаток та почуття смаку. Також вони були присутні на головних уборах моряків французького флоту, захищаючи голову власника такого кашкета від ударів об низькі корабельні перебирання.

На Русі ці прикраси були відомі під назвою бубонці (бубон) і використовувалися в зимовому одязі.

У наш час помпони, виконані з натурального хутра, нітрохи не втратили своєї популярності і так само вважаються затребуваними прикрасами.

Де використовується

Цей виріб є таким самим затребуваним елементом декору одягу, як і багато століть тому. В основному їх можна побачити на зимовому верхньому одязі: куртках, шубах, пальто, светрах, жилетах. Застосування цієї кульки надає речам симпатичного та стильного вигляду. Особливо бубон поєднуються з простими в'язаними речами.

Помпоном прикрашають зимові шапки для дітей та дорослих, причому як чоловічі, так і жіночі. Як стверджують дослідники моди, ця традиція походить від декорування військових головних уборів минулих століть.

Також цей виріб можна зустріти на жіночих сумочках та рюкзаках.

Матеріал

Цей виріб виконується з таких матеріалів:

  • хутра єнота;
  • песця;
  • лисиці;
  • кролика;
  • соболя;
  • норки.

Помпон може бути виготовлений зі шкірки єнота або лисиці, знебарвлених хімічним методом і пофарбованих до відтінку, що імітує будь-яку іншу тварину. Так робиться тому, що їхнє хутро вважається одним із найміцніших, до того ж, він практично не втрачає свою пухнастість навіть після багаторічної експлуатації.

Виготовляються бубони таким чином: маленькі шкурки тварин зшиваються між собою у формі кульки, а перед останнім швом усередину неї вкладається щось для надання обсягу.

Вгору