Кількість
|
Вартість
|
||
|
Футер двунитка - універсальний трикотажний матеріал
Назва «футер» звучить екзотично, але під ним ховається один із затребуваних матеріалів для пошиття одягу, оскільки шви не вимагають ніякої додаткової обробки, а вироби виходять високоміцні, практичні та зручні.
Особливості виготовлення та властивості футер 2 нитки
Футер двунитка поєднує в собі переваги синтетики та натуральної бавовни. Це різновид трикотажу на бавовняній основі із додаванням синтетичних ниток.
Футер плететься на ткацькому верстаті. З лицьового боку тканина дуже гладка, без протяжок. У міцні нитки основи вв'язується з вивороту слабо скручена щільна нитка, яка утворює протяжки, вони, у свою чергу, створюють начісування при розворусіванні. Залежно від типу плетіння розрізняють петельну, двунитку та тринитку. Турецька двунитка відрізняється унікальною системою переплетення окремих двох ниток, що створює м'який виворот і щільну гладку лицьову частину. За типом начісування тканина може бути з товстим, щільнішим начісуванням, середнім або взагалі без нього.
До основних властивостей, якими володіє тканина двунитка, відносяться:
-
абсолютна безпека та екологічність, що робить її незамінною для одягу;
-
міцність та стійкість до механічних пошкоджень;
-
можливість утримувати та зберігати довгий час тепло;
-
висока еластичність без зниження якості;
-
висока гігроскопічність та повітропроникність;
-
інертність турецької двунитки до дії бактерій;
-
зносостійкість – навіть після численних прань матеріал зберігає розміри, форму та текстуру.
За виробами з двунитки легко доглядати за відсутності деформацій та великої кількості катишків. Тканини двунитки складно пошкодити навіть за умови використання оверлока чи професійної швейної машинки.
Склад та щільність турецької двунитки
В основне полотно, що складається з натуральної бавовни з гладкими волокнами, додаються нитки синтетичних тканин, таких як спанден, поліестер, лайкра або віскоза (відсоток їх вмісту 20 - 50). Це дозволяє не лише покращити зовнішній вигляд, але й зробити матеріал більш зносостійким. Для спортивного та повсякденного одягу таких ниток буде додано трохи більше. Для теплих виробів та верхнього одягу використовують футер двунитку з додаванням вовни. На бірці завжди вказується точний склад, що особливо важливо для правильного догляду та вибору параметрів прання.
Тканина турецька двунитка має різну щільність, яка залежатиме від того, скільки додано синтетичних та натуральних ниток. Вона може бути лише на рівні від 170 до 350 г/м2. Чим вищий показник, тим дорожчою буде тканина.
Класифікація футера двунитки
Виділяють три основні види турецької двунитки:
-
Міцна та з лицьового боку гладка тканина, яка має начіс на вивороті. Вона екологічна, використовується для теплого одягу, має високу гігроскопічність та теплоємність. Може мати різну товщину та щільність. За якістю поділяється на двунитку спів, опен енд і опен енд з начосом.
-
Футер двунитка з ворсовим виворотом – відрізняється гладким верхом і наявністю ворсу ззаду, підходить для демісезонного дитячого одягу.
-
Петльова - має рихлий петельчастий виворіт, але м'яка на дотик. Застосовується особлива технологія виробництва, завдяки якій тканина не деформується та добре розтягується.
Широка палітра кольорів, різна щільність та склад дозволяють вибрати тканину турецьку двунитку в залежності від потреб та призначення.
Як вигідно купити турецьку двунитку?
Зручний інтерфейс сайту дозволяє вибрати необхідні параметри за допомогою фільтрів, а також вивчити склад, характеристики та детальне фото. Ми працюємо безпосередньо з виробниками, тому можна придбати тканину двунитку оптом та в роздріб за найвигіднішою ціною. Для постійних покупців передбачено систему знижок.
На сайті представлені виключно оригінальні товари, які відповідають найвищим вимогам якості. Асортимент постійно оновлюється, вся продукція є на складі. Щоб замовити тканину турецьку двунитку, достатньо зателефонувати за вказаними на сайті телефонами або оформити заявку.