Тканини оптом і в роздріб, від 1 метра до 7 кілометра!

Як оформити замовлення?

 Як оформити замовлення?

     Роздрібним покупцям для перегляду товарів в каталозі і оформлення замовлення реєстрація не потрібна. Для покупки тканини відрізами від 10 до 50 метрів або рулонами необхідно пройти реєстрацію- Навіщо входити в систему?
 Детальна інструкція з оформлення замовлення

 • Авторизуйтесь на сайті або увійдіть без реєстрації, якщо хочете купити відріз тканини до 10 метрів.
 • Після авторизації значок в шапці на сайті змінить колір. Замість білого, стане синім.
 •   Залежно від того скільки тканини хочете купити вибираєте категорію. Ціна тканини залежить від обраної категорії-Як купити тканину за низькою ціною?


 • Переходьте в каталог і вибирайте позицію. Ми зробили все можливе, щоб максимально полегшити пошук. Ви можете: відкрити меню каталогу тканин; шукати тканини за темами; за алфавітом.


 •  У розділі розпродаж ви можете ознайомитися з вигідною пропозицією, купити відрізи (шматки) тканини або придбати тканину зі знижкою в рамках акції.


            Скористатися пошуком по сайту ввівши назву необхідної вам тканини в поле - Знайти.
 •  Розглянемо оформлення замовлення на прикладі: припустимо, ви вибрали позицію - Домашній текстиль. Відкривається нове вікно, в якому вам необхідно вибрати: скільки тканини ви хочете купити, колір, склад, країну виробника.
 Вибирайте позицію. Наприклад - Махра (велсофт) двохстороння. Відкривається вікно конкретної позиції із зазначенням роздрібної ціни - Категорія до 10 метрів.

         - Вказати метраж

         - Вибрати категорію (до 10 / від 10 до 50 / рулонами);

         - Кнопкою - Додати колір вибрати відтінок;

         - Кнопкою - У корзину перемістити тканину в відібрані товари.Відкриється вікно в якому ви зможете скоректувати метраж.


Якщо все правильно, вас влаштовує ціна, по кнопці - Оформити замовлення переходимо до оформлення замовлення. Відкриється нове вікно. Якщо Ви зареєстровані будуть відображатися ваші дані, якщо не реєструвалися, поле - Ваші контактні дані залишиться порожнім.Зверніть увагу на напис в рамці.

У прикладі ми вказали метраж 9 метрів = сума 1170 = ціна за метр 130 грн. Для того щоб купити тканину за нижчою ціною необхідно замовити один відріз в цій партії довжиною 10 метрів, в цьому випадку всі відрізи різних тканин цього замовлення ви зможете купити за ціною категорії від 10 до 50. Перерахунок ціни проводиться автоматично за допомогою кнопки - Перерахувати ціни. •  Якщо Ви не були зареєстровані на сайті після натискання на кнопку - Перерахувати ціни вам запропонують пройти реєстрацію, тому що ви хочете купити за ціною дрібного опту.
 •  Пройдіть реєстрацію і повертайтеся до оформлення замовлення.
 •  Хочете купити тканину за найнижчою ціною? - Оформляйте замовлення на покупку в категорії рулонами (кількість тканини в рулоні можна уточнити у менеджера сайту) хоча б однієї позиції в даній партії або вкажіть у формі замовлення більший метраж, наприклад 200 метрів. Кнопка - Перерахувати ціни дозволить розрахуватися автоматично.


 •  Ціна перерахована.Зверніть увагу! У цьому випадку ціна за метр становить 130, а не 118 гривень. На кожному метрі ви економите 12 гривень.


 •  Вкажіть контактні дані.
 


         По кнопці - Далі переходимо до наступної операції.


         У вікні можемо:
         - Змінити контактні дані;
         - Дізнатися точну ціну;
         - Вибрати спосіб доставки;
         - Продовжити покупки;
         - Вивчити інформацію про доставку та оплату замовлення;
         - Вибрати спосіб оплати;
         - Вказати додаткову інформацію про замовлення.Умови оплати та доставки детально описані в розділі - Доставка і оплата.

Перевіряємо правильність заповнення інформації ще раз і завершуємо оформлення замовлення за допомогою кнопки - Оформити замовлення.

Вітаємо!


Повідомлення про оформлення замовлення прийде:

         - На зазначену при реєстрації електронну пошту;

         - SMS на вказаний в контактних даних телефон якщо ви оформляли замовлення без реєстрації.

Якщо ви хочете продовжити покупки натисніть кнопку - Продовжити і перейдіть в каталог тканин.