Тканини оптом і в роздріб, від 1 метра до 7 кілометра!

Віскоза, Пальтові тканини

  • Уточнити пошук
  • Кольори
  • Склад
  • Візерунки
  • Діапазон цін
    грн - грн
  • Країна виробник
Фильтр
Виберіть групу, від цього залежить ціна

Віскоза кашемір стрейч

Кольорів: 1

239 грн

-64%

Віскоза жаккард квіти

Кольорів: 1

364 грн 130 грн

Твід (віскоза)

Кольорів: 1

182 грн

-33%

Віскоза жаккард букле

Кольорів: 1

390 грн 260 грн

Віскоза ромбіки

Кольорів: 2

182 грн

-50%
-55%

Віскоза кашемір з гіпюром

Кольорів: 1

377 грн 169 грн

-29%

Віскоза жаккард букле листя

Кольорів: 1

364 грн 260 грн

Показано 15 з 30 товарів

Віскоза з’явилась в результаті двовікових зусиль різних європейських хіміків, які хотіли отримати щільну матерію, що тягнеться з властивостями, що імітують шовкові, лляні, бавовняні, або вовняні тканини. Її винахід - це колективна праця, але патент на промислову технологію з виробництва цього матеріалу вперше представив французький хімік Гільер Шардоне.

Особливості

Оскільки віскоза створюється з відновленої деревної або рослинної целюлози, її характеристики і властивості багато в чому схожі на бавовну або шовк. Її включення до складу різноманітних штучних або натуральних тканин дозволяє надати їм зносостійкість, міцність, водовідштовхувальні і теплоізоляційні властивості.

Цей матеріал активно застосовується і в вовняному текстилі, який призначений для застосування в пальто, піджаках, спідницях і службовій формі.

Різновиди

Існують такі різновиди віскози застосовуваних для пошиття пальто:

  • Твід

При створенні твідового полотна створюється особливе, комбіноване переплетення вовни і волокон віскози. Застосування такої технології дозволяє отримати матерію з щільною і фактурною текстурою. На її лицьовій стороні можуть бути виткані декоративні візерунки.

  • Букле

Щільна тканина, при виготовленні якої застосовується метод дрібновізерункового або полотняного переплетіння. Вона створюється з крученої або фасонної пряжі, в складі якої міститься вовна або поліестер і віскозні волокна. Якщо в полотні була використана фасонная пряжа з дрібними вузликами, то воно набуває шишкувату поверхню.